Raktáros diákmunka - Gyál
Gyál, 2024.09.18.

Dolgozz együtt barátaiddal és keresd meg a karácsonyi ajándékok árát! Hivatkozási szám WHC021394

Gyál Vissza Raktáros diákmunka - Gyál Dolgozz együtt barátaiddal és keresd meg a karácsonyi ajándékok árát! Hivatkozási szám WHC0213942024.09.18.

Partnerünk az ország legnépszerűbb, legnevesebb kereskedelmi lánca, amely ruházatot és lakberendezési termékeket kínál. Csatlakozz te is hozzájuk Bruttó 2200Ft bérezéssel Diákként!

Feladatok

  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Raktári rend biztosítása
  • A szorter berendezés által kidobott termékek szortírozása
  • RF eszközzel való raklapépítés, csomagolás

Elvárások

  • Betöltött 18.életév
  • Monotonitástűrés
  • Aktív hallgatói jogviszony

Ajánlatunk

  • Br. 2200 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó béred is)
  • 30 %-os műszakpótlék 18:00-06:00 között
  • 3 műszak: Délelőtt: 6-14, Délután: 14-22, Éjszaka: 22-6 (A műszak választható)
  • Céges buszjárat, Budapestről